У Зеленського закликали українців вірити у перемогу над окупантами (Відео)

7 сентября 2022 г. в 20:42

no video parsed

Радник офісу президента України Олексій Арестович закликав українців вірити в нашу перемогу. Він зазначив, що Збройні Сили України вже отримали від США зброю, необхідну для звільнення Херсона.

Про це він розповів в етері "Фейгін.Live". Арестович зазначив, що Україна ще не почала отримувати зброю в рамках ленд-лізу, також ми ще не отримали допомогу в розмірі 12 мільярдів доларів. Однак США вже надали українським військовим все необхідне для звільнення Херсона від окупантів. За словами радника ОП, ці техніку і зброю ще не помічали на фронті, але вже можна говорити про те, що така допомога отримана.

Також Арестович прокоментував всі "страшилки" про те, що РФ нібито може використовувати ядерну зброю. Радник ОП закликав українців вірити в нашу перемогу і не підігрувати російській пропаганді. "Тут потрібно поєднання бичачої впертості в стилі "ми обов'язково просапаємо цю борозну, ми своє візьмемо", як би на нас не впливали. Одночасно з цим вольовий настрій на перемогу у нас потрібен. Як би нас не лупили, не стріляли, не били, ми все одно наздогнемо, перегнемо і просапаємо, і поставимо наш прапор над Херсоном. А потім над усіма територіями, повбиваємо всіх і вся, і винесемо звідси. Це питання вирішене", - сказав Арестович.

aspi.com.ua

EXMO affiliate program