Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Україна має свій документ: Зеленський відреагував на мирний план Китаю (відео)

Україна має свій документ: Зеленський відреагував на мирний план Китаю (відео)

22 февраля 2023 г. в 12:30

no video parsed

За словами глави держави, він не бачив документа, офіційно запропонованого китайською стороною. Але Київ зацікавлений у тому, щоб усі держави долучилися до мирного діалогу.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не знає подробиць "мирного плану" щодо врегулювання російсько-української війни, який склали представники Китаю. Про це глава держави заявив 21 лютого під час спільної пресконференції з прем'єркою Італії Джорджією Мелоні в Києві, відео опубліковане на YouTube-каналі італійського уряду.

За словами Зеленського, запропоновану Україною формулу підтримала більша частина країн, а 23 числа, на засіданні ООН і голосуванні щодо відповідної резолюції, має бути єдина позиція.

Президент також наголосив, що не бачив документа, офіційно запропонованого китайською стороною.

"Ми зацікавлені, щоб усі держави — європейські, всього світу, безумовно, Індія, Африка, Китай — були долучені до того, щоб закінчилася ця війна, щоб запропонувати нашу, на мою думку, справедливу формулу миру", — пояснив він.

focus.ua

EXMO affiliate program