Українські війська прорвали російську оборону на Запорізькому напрямку — карта війни (ВІДЕО)

24 сентября 2023 г. в 10:54

no video parsed

Сили оборони України продовжують вести наступальні операції на Мелітопольському, Бахмутському та Запорізькому напрямках і закріплюються на досягнутих рубежах, повідомив 23 вересня Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ), інформує uatv.ua.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський заявив, що українські війська прорвали російську оборону у Вербовому (Запорізька область) і прогнозує ще більший прорив у майбутньому.

“Я думаю, що це станеться після Токмака (Запорізька область). Зараз російські війська покладаються на глибину своєї лінії оборони”, — сказав він.

Загалом за минулу добу на передовій відбулося 15 бойових зіткнень із російськими військами. На Лиманському напрямку українські війська успішно відбили атаку росіян у районі Білогорівки Луганської області. Противник також атакував у районі Мар’їнки та Перемоги Донецької області. Сили оборони відбили всі атаки. А на Бахмутському напрямку армія РФ без успіху намагалася відновити втрачене становище в районі Кліщіївки.

Крім цього, ЗСУ мають успіхи в Чорному морі.

“Це підсумок блискучих дій українських сил оборони. Їх підготовка продовжувалася не один тиждень — кілька тижнів і навіть не один місяць. І ми зараз бачимо блискучу реалізацію”, — зазначив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

Загальні втрати російської армії з 24 лютого 2022 року вже перевищили позначку у 275 тис. осіб. За добу було знищено 510 російських солдатів, 11 танків, 33 артилерійські системи та десятки іншої техніки росіян.