Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Усе під контролем: чому Україна не починає наступ на Запорізькому напрямку (відео)

Усе під контролем: чому Україна не починає наступ на Запорізькому напрямку (відео)

26 марта 2023 г. в 18:00

no video parsed

У ЗМІ багато говорять про очікуваний масштабний контрнаступ ЗСУ. З великою ймовірністю, він почнеться в Запорізькій області.

Попередньо поширювалася інформація, що наступ України з метою деокупувати захоплені росією території розпочнеться в березні. Однак місяць уже добігає кінця і тому в багатьох українців виникає питання: де ж наступ і чи буде він взагалі? Внести ясність вирішив політолог і волонтер Роман П'ятигорець, який розповів про підготовку ЗСУ до наступу в інтерв'ю каналу П'ята Редакція.

За словами П'ятигорця, ситуація навколо підготовки наступу перебуває на оперативній паузі. Усе через непросту лінію зіткнення в Запорізькій області: 192 км безперервного фронту, по всій протяжності якого тривають цілодобові зустрічні бої та обстріли.

На цій лінії є одразу кілька точок, придатних для потужного прориву на початку наступу, і противнику всі ці точки відомі, тому він намагається укріплювати цей напрямок. З боку Полог і Василівки ворог регулярно здійснює атакуючі, штурмові дії на позиції ЗСУ, щоб зірвати підготовку наступу, але українські військові успішно контратакують, тому росіянам не вдається домогтися переваги.

Щодо дати початку масштабного наступу української армії П'ятигорець ствердно каже, що це - військова таємниця, і ніхто не буде розкривати справжні подробиці того, до чого готується наш Генштаб. Тому всі озвучені в ЗМІ сценарії є просто здогадками і версіями. П'ятигорець може дозволити собі тільки натякнути про хід підготовки до наступу.

- Просто повірте мені, як людині, причетній до цього - все чудово, прекрасно! Залишилося ще тільки нам момент вичекати. Поспішати в жодному разі не треба, - каже експерт.

Російські загарбники усвідомлюють усю ступінь загрози для них, тому останній місяць зосередилися на провокаціях, щоб змусити ЗСУ піти в наступ раніше, непідготовленими. Але всі ці потуги ворога не мають жодного результату.

П'ятигорець вважає, що будь-які заяви іноземних політиків чи експертів про великі ризики або ймовірний провал українського контрнаступу - це проплачене Кремлем ІПСО. Подібна інформаційна кампанія проти України має внести розлад у взаємодію наших Західних союзників.

https://ria-m.tv

EXMO affiliate program