Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 В ООН прямо заявили росії, що думають про "бойові комарі" та інші марення (відео)

В ООН прямо заявили росії, що думають про "бойові комарі" та інші марення (відео)

31 октября 2022 г. в 15:30

no video parsed

Албанія рознесла росію в ООН через "бойових комарів"

Представник Албанії в Раді безпеки ООН жорстко розкритикував російські пропагандистські висловлювання про "біолабораторії" в Україні та інші "бойові комарі".

Так 28 жовтня посол Албанії Феріт Ходжа під час зібраного росією засідання Ради безпеки про нібито наміри України застосувати біологічну зброю у вигляді "бойових комарів" висловився про російські фейки та інші голослівні заяви, які ніколи не підтверджуються і не мають під собою жодних доказів.

Зокрема, він зазначив, що це було вже четверте або п’яте засідання Ради безпеки зібране росією з "нікчемним результатом". Ходжа поставив присутнім питання про те, невже Раді безпеки нічим зайнятися, окрім як вислуховувати російську пропаганду.

"Ми сьогодні вже вислухали численні звинувачення, у тому числі й про різні патогени та комарів. Цікаво, а як ці комарі проводили б відмінності між росіянами та українцями?", — запитав він.

Крім того, він зазначив, що росія "впивається" своїми промовами в ООН і спотворює реальність, чому світова спільнота підігравати не повинна.

telegraf

EXMO affiliate program