Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 В Украине создадут систему отслеживания контактов больных COVID-19 пациентов
загрузка...

В Украине создадут систему отслеживания контактов больных COVID-19 пациентов

10 августа 2020 г. в 08:16

no video parsed

В Україні скоро з'явиться система відстеження контактів громадян, які хворіють коронавірусом . Це дозволить оперативно реагувати і розривати ланцюги захворювань.

Про це в Telegram-каналі написав міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов.

"МОЗ, МВС, Мінцифри та інші відповідальні органи мають створити ефективну систему відстеження контактів людей, які захворіли на COVID-19. Ці епідеміологічні розслідування мають бути системними, з жорстким контролем за самоізоляцією. Це дозволить нам більш оперативно реагувати і розривати ланцюги захворювань", - написав Немчинов.

Нагадаємо, з огляду на стрімке зростання кількості випадків захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19 в Україні президент Володимир Зеленський доручив прем'єр-міністру Денису Шмигалю невідкладно провести комплексну оцінку готовності лікарень для надання допомоги хворим, забезпечити заклади усім необхідним обладнанням.

glavred.info

загрузка...