Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 В Україні школи можуть перейти на змішану форму навчання, - Степанов (відео)
загрузка...

В Україні школи можуть перейти на змішану форму навчання, - Степанов (відео)

30 августа 2020 г. в 17:59

no video parsed

Змішана форма заборонена у "червоній зоні", де навчання відбуватиметься дистанційно

В Україні школи можуть перейти на змішану форму навчання за умови, що регіон, у якому розташований навчальний заклад, не належить до "червоної зони" карантину. Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов під час брифінгу 30 серпня, який транслював телеканал ZIK.

Зокрема, змішана форма передбачає поєднання як дистанційного навчання, так і стаціонарної освіти у школах. Рішення про запровадження такої форми роботи заклади можуть приймати самостійно.

"Якщо школа з точки зору освітнього процесу вважає, що можна, не перебуваючи на "червоному" рівні, наприклад, на "помаранчевому" рівні зробити такий процес навчання змішаної форми - дистанційне і безпосередньо стаціонарна у школі - це вже питання, яке вирішується на рівні школи", - пояснив Степанов.

Однак, міністр наголосив, що повністю перейти на дистанційне навчання школи можуть лише у разі потрапляння регіону в "червону зону". В регіонах, які належать до "помаранчевої", жовтої" та "зеленої" зон, навчання повинно відбуватися стаціонарно або у змішаній формі.

загрузка...