Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 "Війна прийде в кожен дім": у Росії закликали до масових акцій протесту через оголошену Путіним часткову мобілізацію (відео)

"Війна прийде в кожен дім": у Росії закликали до масових акцій протесту через оголошену Путіним часткову мобілізацію (відео)

21 сентября 2022 г. в 19:00

no video parsed https://news.obozrevatel.com/ukr/russia/chastkova-...https://news.obozrevatel.com/ukr/russia/chastkova-...

Оголошена президентом РФ Володимиром Путіним часткова мобілізація викликала невдоволення росіян і, можливо, навіть певні протестні настрої. Так, рух "Весна" оголосив протести, закликавши в середу, 21 вересня, о 19:00 за місцевим часом виходити в центри усіх російських міст.

Активісти назвали мобілізацію "могилізацією", зазначивши, що тепер війна безпосередньо торкнеться кожної російської родини. Про це повідомляється в Telegram-каналі руху.

"Акція протесту – це лише початок. Ми впевнені, що рішення про могилізацію може стати кінцем для цієї влади. Зараз країні потрібно виходити. Все в наших руках!" – заявили у "Весні".

Там зазначили, що "тисячі батьків, братів і чоловіків будуть кинуті в м'ясорубкуи війни". "За що вони помиратимуть? За що матері та діти проливатимуть сльози? За палац Путіна?" – запитали активісти.

Наголошується, що раніше у Кремлі запевняли, ніби "воюють лише "професіонали" й вони переможуть".

"З'ясувалося, що не перемагають – і на фронт стали набирати в'язнів. А тепер оголошено мобілізацію. Значить, становище вкрай важке. Війна більше не "десь там" – вона прийшла в нашу країну, наші будинки, за нашими рідними. І вони повинні гинути, щоб виправити помилки путінського режиму, який призвів Росію до жахливої бійні, ізоляції та злиднів", – сказано в повідомленні.

Організатори акцій протесту також вказали на те, що політики так і залишаться у своїх теплих кріслах, живими та здоровими, а воюватиме простий народ.

"Ми вважаємо, що це їх потрібно мобілізувати й відправити в Україну – нехай самі гинуть за свої хворі фантазії, а не відправляють на смерть звичайних хлопців", – заявили у "Весні".

Там уточнили, що місця проведення акцій у Москві й Санкт-Петербурзі оголосять уже незабаром.

обозреватель
EXMO affiliate program