Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 "Вони самі почали": путін звинуватив Україну у розв'язанні війни (відео)

"Вони самі почали": путін звинуватив Україну у розв'язанні війни (відео)

10 февраля 2023 г. в 13:00

no video parsed

Під час виступу президент країни-агресора звинуватив Київ у "практичній блокаді" окупованої частини Донбасу. І додав, що все почалося з Революції гідності у 2013 році.

Глава кремля володимир путін заявив, що росія не починала зіткнень в Україні. За його твердженнями, вони розпочалися у 2014 році на Донбасі, а тепер Москва намагається їх закінчити. Про це повідомляє "РБК".

"Ще раз хочу про це сказати: ми не розпочинали жодних бойових дій, ми намагаємося їх закінчити", — заявив російський президент.

"Ці бойові дії розпочали націоналісти в Україні та ті, хто їх підтримував у 2014 році, коли здійснили державний переворот", — так глава російської держави називає Революцію гідності, за підсумками якої експрезидент України Віктор Янукович утік до Криму, а потім знайшов притулок у рф.

Масові протести 2013 року у Києві, які призвели до зміни режиму Януковича, путін називає відправною точкою війни в Україні.

"З цього все почалося, — пояснив він, додавши, що далі були "події в Криму і на Донбасі".

"І ось з 2014-го, порушуючи всі домовленості, порушуючи всі взяті на себе зобов'язання, ці регіони Донбасу були взяті практично в блокаду, по них почали "працювати" за допомогою важкої техніки військової, неодноразово проводили великі військові операції. Тобто ось вони й розпочали війну тоді", — заявив путін.

фокус

EXMO affiliate program