Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 321 Warning: Division by zero in /usr/home/www/kriminal.tv/web/l-media/includes/functions.php on line 323 Зеленський пообіцяв кожному по 1 тисячі грн за повну вакцинацію від COVID-19 (відео)

Зеленський пообіцяв кожному по 1 тисячі грн за повну вакцинацію від COVID-19 (відео)

16 ноября 2021 г. в 10:20

no video parsed

За словами Зеленського, програма стартує 19 грудня. До кінця року на неї буде виділено близько 3 млрд грн і стільки ж – на початку 2022 року.

Українці, які двічі вакцинувалися від Covid-19, зможуть отримати від держави 1 тисячу гривень. Про це заявив президент України Володимир Зеленський.

Кожен, хто отримав дві вакцини, зможе отримати 1 тисячу гривень. Швидко та зручно – тобто через застосунок «Дія». За ці гроші можна буде придбати абонемент до спортзалу або фітнес-клубу, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал або виставковий центр або купити квитки для подорожей усередині країни, – сказав президент у відеозверненні 15 листопада.

За інформацією президента, громадяни України, які не мають додатку "Дія", перш за все, люди похилого віку, теж зможуть отримати ці гроші. Інші методи, які допоможуть це зробити, будуть опубліковані в найближчий час.

Варто зауважити, що на даний момент, в державі повністю вакциновано від коронавірусу понад 8,7 млн людей або трохи більше, ніж 21% від усього населення.

pravdatutnews.com

EXMO affiliate program