Боклан в образі діда Стаса розповів казочку про "білу Ладу": кількість вбитих не вражає – "бабы новых нарожают". Відео

14 августа 2022 г. в 23:20

Знаменитий український актор театру та кіно Станіслав Боклан в образі діда Стаса розповів українцям нову гумористичну казку. У ній він висміяв нещодавню новину про те, що батьки одного з ліквідованих в Україні російських окупантів на "гробові" гроші придбали нову білу "Ладу" і, здається, були цьому дуже раді.

Боклан же розповів історію про дурня Івана з Росії, який разом із братами нічим не займався, крім того, як пив, крав по селу курчат і в клубі приставав до дівчат. Однак, коли російський "цар" вторгся до сусідньої країни і пообіцяв своїм солдатам платити велику зарплату, брати "швидко влізли у камуфляж" і вирушили воювати. Відповідна казка від актора прозвучала у новому випуску "Байрактор News".

За сюжетом Іван ганебно гине на війні – "у сраку прилетів йому снаряд, ручки в ряд і ніжки в ряд". Тим не менш, на Росії колишнього ледаря і злодія називають героєм. У пропагандистських газетах пишуть, що той "помираючи від ран, розстріляв штаб Бандери, збив ракету та з'їв три томи "Кобзаря".

Загибель сина "святкували" близько місяця. Все село зібралося на поминки, де танцювали, співали, їли та пили. Гуляли з розмахом – "гробові ж не маленькі".

Раптом на порозі будинку з'явився Іван. Проте рідні, які вже витратили "гробові" за сина на свої потреби, такому гостю не зраділи.

"Сивий, латаний, кривий / І не мертвий, а живий / Мати допила стакан: / "Нє, оце в нас не Іван" / Батько ще собі налив: / "Що ж ти, с*ка, наробив? / Як людину відспівали / Нову "Ладу" вже придбали / Я тату набив на спину: / "Сын, спасибо за машину!" / На торпеді, глянь, ікони / І за смерть твою мільйони поділили на рідню / А ти вижив, от гівнюк" / Пальцем дід грозив йому: / "Я кросівки не зніму / От приперся перехожий / Ти на Ваню геть не схожий" / Бабка в гуску склала губи: / "Я собі зробила зуби / І за цю нову щелепу / В ніжки кланяюсь Держдепу / Щось я вас не впізнаю / Ваня наш уже в раю", – продекламував артист.

На ранок рідня придушила "героя, що вижив". "Батько мовив: "Бог простить, бо вже й пам'ятник стоїть", – видав дід Стас.

Наприкінці Боклан вже традиційно закінчив свою розповідь мораллю, хоча, як підкреслив актор, "на русні її просрали".

Тим не менш, він підсумував: "Кількість вбитих не вражає – "бабы новых нарожают".

Зазначимо, у мережі бурхливо відреагували на історію із покупкою "Лади" на "гробові" за окупанта. Користувачі Twitter видали велику кількість мемов про "машину за сина" та дотепних коментарів про цинічність громадян РФ навіть стосовно своїх рідних.

obozrevatel

EXMO affiliate program