загрузка...

У Херсонській області підлітки підпалили чоловіка, який був п'яний і заснув біля паркану (Відео)

11 октября 2021 г. в 07:40

У Херсонській області 41-річний чоловік, якого підпалили підлітки, був п'яний і заснув біля паркану. Там на нього і напав юнак, який тільки рік тому вийшов з-під варти за крадіжку.

Будинок родичів, до якого прямував ввечері 41-річний Роман, був в декількох метрах від місця трагедії. Він не зміг дійти і п'яним заснув біля паркану. Незабаром сусіди почули крики - люди намагалися врятувати Романа від вогню, але марно - від опіків він помер на місці. Медики, коли приїхали на місце, тільки констатували смерть. Про це повідомляють новини "Сегодня".

Зазначається, що сусіди добре відгукуються про загиблого - кажуть, хоч і багато пив, але був хорошою людиною і нікого не ображав. Правоохоронці з'ясували, що на людину горів одяг і підпалили її навмисно. Головний підозрюваний 14-річний школяр, його вже затримали. Також з'ясувалося, що підліток рік як повернувся з реабілітаційної установи, де відбував покарання за крадіжку. Зараз з ним працюють слідчі, готують підозра. За злочин юнакові загрожує 15 років у в'язниці.

загрузка...
EXMO affiliate program