загрузка...

У МОЗ роз'яснили, як працюватиме сфера торгівлі під час січневого локдауну

10 декабря 2020 г. в 15:09

У МОЗ роз'яснили, як працюватиме сфера торгівлі під час січневого локдауну

Посилений карантин в Україні діятиме з 8 по 25 січня.

Під час посиленого карантину в січні закладам харчування буде дозволено адресну доставку та роботу на виніс, а для інших об'єктів торгівлі будуть більш суворі обмеження, інформує УНІАН.

Про це розповів заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі "Громадського радіо".

"У нас буде заборона роботи непродовольчих магазинів, але в магазинах буде дозволена тільки адресна доставка, з забороною роботи на виніс, оскільки, коли ми говоримо про інші магазини непродовольчої групи товарів, то створюється велике скупчення людей у досить обмеженому просторі, коли люди приходять забирати товар саме до магазину", - пояснив він.

Ляшко уточнив, що під заборону не потрапить торгівля тільки продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, ветеринарними кормами і препаратами, все інше підпадає під заборону.

"Навіть непродовольчі ринки не повинні працювати. Якщо ми говоримо про магазини, супермаркети, які продавали харчові продукти і ще інші речі, то під час жорсткого карантину з 8 по 25 січня ці речі буде заборонено продавати. Можуть продавати цю групу товарів там, де 60% площі саме відведено під групу непродовольчих товарів", - уточнив головний санлікар.

загрузка...
EXMO affiliate program